Item number: ST-C112A
| Specification | |
| Image Sensor | 1/3 CMOS sensor or Sony sensor optional |
| Resolution | 720P or 1080P optional |
| Effective Pixels | 1280(H) x 720(V)/ 1920(H) x 1080(V |
| TV System | PAL/NTSC |
| Viewing angle | 95 or 140 Degree(H) |
| Power supply | DC 12V |
| Waterproof Level | IP67 |
| IR lights | 8Pcs |
| Image | Mirror or Normal optional |
| Power Consumption | <3W |
| Maximum current: | <250mA |
| Minimum Illumination | 0.1 Lux (day), 0 Lux (with IR) |
| Video Output | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| IR cut | Yes |
| Connector | 4pin or RCA optional |

Item number: ST-845RC-EX,Extreme-Duty 1080P Explosion-Proof Vehicle Camera – 304 Stainless Steel & IP69K Rated

Item number: ST-C28A

Model number: ST-RCSS-001,1080P AHD Camera + 11G Millimeter Wave Radar + Sound & Light Alarm

Item number: ST-C31A

Item number: ST-C30D

Model number: ST-799WRS-4

Model number: ST-1017WPM

Model Number: ST-900WCS